שאלות ותשובות

ריכזנו את השאלות החשובות ביותר לגבי הפעילות שלנו, אם יש לכם שאלות נוספות אנא כתבו בצור קשר.

תמרינדי הינה חנות טבע מקצועית המעניקה ייעוץ נטורופתי והרבליסטי המותאם אישי, בנוסף אצלנו תוכלו למצוא את מגוון תוספי התזונה, קוסמטיקה טבעית וארומתרפיה הגדול ביותר בארץ. אצלנו תמצאו מחירים ייחודים ואטרקטיביים כל חודש, כל השנה עם השירות הכי מהיר והכי אדיב שיש.

כן, בהחלט. חנויות או עסקים יכולים להיכנס לעמוד צור קשר או לפנות ישירות בוואטסאפ ולהזמין במחירים משתלמים.

כן בשמחה. בבלוג שלנו יש אפשרות לצרף לכל כתבה תמונה של המטפל/ת או לוגו של הקליניקה ולציין את שם כותב/ת הכתבה ולתת חשיפה משמעותית לקליניקה. ניתן לשלוח פרטים בטופס צור קשר, או בכתובת מייל [email protected] או בווטסאפ.

לגמרי. זו תהיה ההחלטה הכי טובה שלך. תמרינדי מציעה לזכיינים את התנאים הטובים ביותר לעסק משגשג. מחירי קמעונאות מהזולים בארץ, ליווי מקצועי היכן לפתוח את החנות, איך למקם כל מחלקה ומחלקה, איך לתמחר את המוצרים נכון והכי חשוב ליווי וייעוץ נטורופתי/הרבליסטי מקצועי לאורך כל הזיכיון. איך מתחילים? ממלאים פרטים בצור קשר ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

כן בשמחה. ניתן לשלוח פרטים בטופס צור קשר, או בכתובת מייל info@tamarhindi.co.il או לפנות אלינו ישירות בווטסאפ.

כרגע לא, אבל בהחלט נשמח לפתוח קורס דיגיטלי לרפואת צמחים או לרוקחות טבעית. במידה ויהיו 10 משתתפים נפתח קורס ראשון, כל מה שצריך זה להרשם אלינו בצור קשר ולציין בתוכן "קורס רפואת צמחים" או "קורס רוקחות טבעית".

כן, בהחלט אפשרי ואפילו מומלץ. תמרינדי הקימה את מותג מרקחת המייצרת פורמולות צמחי מרפא בהתאמה אישית למטופל/ת ובנוסף פורמולות מדף למגוון רחב של בעיות רפואיות. שיווק מוצרי מרקחת תעניק למשווק/ת שולי רווח טובים והכנסה יציבה. ניתן לשלוח פרטים בטופס צור קשר, או בכתובת מייל info@tamarhindi.co.il או לפנות אלינו ישירות בווטסאפ.